Вхідні броньовані двері «Бастіон»

Броньовані двері «Бастіон»

Вхідні двері «Бастіон» виготовляються в Україні (м. Біла Церква). Основна ціль компанії «Бастіон БЦ» –  виготовлення дверей, якість яких відзначить навіть самий вибагливий клієнт. Ціна дверей залежить від наступних факторів: конструкція дверей (серії Регіон, Преміум та інші), покриття та комплектуючі.

Броньовані двері «Бастіон»
 • Дверна коробка
 • Полотно дверей виготовлено зі стального листа товщиною 1-1,8мм (в залежності від серії). Коробка, а також всі зовнішні елементи дверного полотна покриваються порошковою емаллю, яка проходить термообробку при температурі 250°С. Покриття захищає метал від корозії, окислення та інших негативних факторів.

  В якості тепло-, звукоізоляції використовуються пластини пінопласту товщиною 30-40мм або мін. вата Izover, на бажання замовника. По периметру полотна установлений резиновий ущільнювач, який в декілька раз підвищує тепло- та шумоізоляцію.

  Завдяки встановленим потужним петлям, всередині яких знаходиться підшипник, забезпечується легкий хід дверей, вага дверей не відчувається (біля 100 кг).

 • Варіанти декору
 • Для декору використовуються декоративні MDF панелі покриті матовою плівкою, структурною плівкою або ж антивандальним покриттям Вінорит (підходить для обробки зовнішніх дверей). Також доступне оригінальне покриття – патина. Таке покриття надає дверям вигляд легкої старовини. В результаті з одної сторони вони набувають благородного та оригінального вигляду, з іншої, володіють високими якостями зносостійкості, витривалості та інших технічних характеристик.

 • Замки
 • Двері «Бастіон» комплектуються врізними замками провідних світових виробників (Ельбор, Гардіан, Кале).

  РегіонПреміум
  Товщина листа (мм) 1,2 2
  Основний замок Барера 510 (КНР) Барера 3011 (КНР)
  Додатковий замок Барера 1082 (КНР) Барера 257 (КНР)
 • Моделі
 • Одностулкові

  Б-2

  Б-3

  Б-5

  Б-6

  Б-7

  Б-9

  Б-10

  Б-11

  Б-14

  Б-15

  Б-18

  Б-180

  БП-1

  БП-4

  БП-6

  БП-15

  БП-23

  БП-26

  БП-27

  БП-29

  БП-33

  БП-61

  БФ-10

  БЛ-1

  БЛ-2

  БЛ-12

  СД-4

  СД-7

  СД-9

  СД-10

  СД-12

  Двостулкові
  Нестандартні