Популярні

Розсувні двері Hafele


Slido Classic 80-S

Slido Design 100-S

Slido Design 80-M

Slido Classic 40-120P
Підвищена зносостійкістьПідвищена
зносостійкість
Підходить будь-яке міжкімнатне полотно
Стиль:
Модерн
Гарантія:
2 роки
Країна-виробник:
Німеччина
Покриття:
Будь-яке
Розрахунок по запиту

Конструкція

Розсувні системи «Hafele» комплектуються в залежності від моделі, в комплектацію деяких моделей входить карниз з метелевого профілю або MDF -плити, в моделях «Classic» механізм і направляюча дверей сховані, в «Design» — направляюча є видимою і виступає в якості елементу дизайну.

Додатково обирається одне або два полотна. Каркас дверного полотна виготовляються з бруса хвойний порід, зрощеного по всій довжині. Полотно заповнюється сотовим наповнювачем або натуральним деревом в залежності від моделі.

Оздоблення

Відповідно до моделі, двері кашируються декоративною плівкою, що імітує колір та натуральну структуру деревини або натуральним шпоном цінних порід деревини.

Засклення

В залежності від обраної моделі дверей.

Дверна коробка

Дверна коробка не є обов'язковою, але при бажанні можна замовити стандартну дверну коробку, або регульовану коробку «Брама Профі». Про переваги «Брама Профі» ви можете прочитати на сторінці Переваги «Брама Профі». Стандартна 80 мм дверна коробка виготовляється зі зрощеного по довжині бруса хвойних порід деревини або МДФ-плити. Дверна коробка комплектується петлями, запірною планкою замка та стійким до зносу ущільнювачем.

Лиштва

У конструкцію коробки «Брама Профі» входить лиштва з обох сторін. Стандартна 80 мм дверна коробка використовується з 70 мм лиштвою та добірним елементом шириною 100 мм.

Деталі

До замовлення доступні втоплені ручки для розсувних дверей від MVM (Україна) та Hafele (Німеччина).

Моделі

  • одинарні: 40, 60, 70, 80, 90 (см);

  • подвійні: 2x60, 2x70, 2x80, 2x90 (см).

Натуральне дерево
Натуральне дерево
ДСП–наповнювач
ДСП–наповнювач
Ручка MVM SDH-1
Ручка MVM SDH-1
Ручка MVM SDH-2
Ручка MVM SDH-2
За детальнішою інформацією звертайтесь, будь-ласка, за телефоном вказаним на сторінці Контакти. Купити міжкімнатні розсувні двері Hafele можна в нашій мережі магазинів.