Новинка

Вхідні двері Булат вуличні емаль/MDF Cottage 705 зі склопакетом

Будь-який дизайн MDF панелі підходить під будь-яку серію дверей; колір на вибір з тих, які пропонує виробник.

Дверне полотно
Товщина полотна:
95 мм
Товщина металу полотна:
1 мм
Наповнення полотна:
мінеральна вата, фольгований утеплювач
Товщина внутрішньої МДФ панелі:
16 мм
Товщина зовнішньої МДФ панелі:
0 мм
Кількість петель:
3 шт
Кількість антизрізів:
3 шт
Кількість контурів ущільнення:
2 шт
Дверна коробка
Вид дв. коробки:
гнутий профіль
Товщина металу коробки:
1,2 мм
Наповнення коробки:
мінеральна вата
Наявність нержавіючого порогу:
так
Ширина:
1200, 850, 950 мм
Висота:
2050 мм
Замки і фурнітура
Верхній замок:
Kale 257
Нижній замок:
Kale 252
Броненакладка:
так
Вічко:
немає
Основні характеристики
Бренд:
Булат
Серія:
Cottage
Гарантія:
1 р
Країна-виробник:
Україна
Покриття:
вуличне
23370 грн
 24600 грн 
В ціну входять: дверне полотно, дверна коробка, лиштва, замки, дверна ручка, петлі та вічко.

Конструкція полотна

Каркас дверного полотна виготовлений з профільної труби. Дверне полотно заповнюється мінеральною ватою і покривається фольгованим утеплювачем. Загальна товщина дверного полотна — 95 мм. По периметру полотна встановлений двоконтурний ущільнювач. Конструкція полотна підсилена сімома ребрами жорсткості.

Оздоблення

Ззовні на дверне полотно встановлюється сендвіч панель (лист металу товщиною сталі 0,8 мм у поєднанні з екструдованим пінополістиролом товщиною 20 мм). Панель покривається спочатку інноваційною грунтовкою цинкогрунт при температурі 180°C для надійного захисту від корозії, а потім фарбою з імітацією деревини та з захистом від ультрафіолету. Колір: Metalic Grey. Зсередини обклеюється гладкою MDF плитою (16 мм.), яка каширується вологостійкою плівкою Winshield (Ізраїль).

Дверна коробка

Каркас дверної коробки виготовлений з гнутого профілю з чвертю (100 мм.; торець коробки зашитий, утеплений) утеплюється мінеральною ватою, товщина профілю — 1,2 мм. Дверна коробка комплектується трьома дверними петлями та трьома антизрізами, регульованим пристроєм прижиму дверного полотна Securemme і підсилюється 6-ма ребрами жорсткості. Лиштва (60 мм) вбудовується в дверну коробку. Відрізняється від Termo House тим, що там встановлений додатковий ущільнювач: пробкове дерево. За додаткову плату можна замовити півторачні двері (1200 мм) з одним або двома склопакетами.

Засклення

В дверне полотно вмонтовується двокамерний енергозберігаючий склопакет (1233х88 мм). Зовні склопакет тонується металізованою плівкою з дзеркальним ефектом.

Деталі

В комплектацію входять броненакладка, нержавіючий поріг, нічна засувка «Securemme» та два замки: верхній — сейфовий «Кале 257», нижній — «Кале 252» під серцевину.

Петля точена
Петля точена
Антизрізи
Антизрізи
2-ох контурний ущільнювач
2-ох контурний ущільнювач
Kale 257
Kale 257
Замок нижній «Кале 252»
Замок нижній «Кале 252»
За детальнішою інформацією звертайтесь, будь-ласка, за телефоном вказаним на сторінці Контакти. Купити «Вхідні двері Булат вуличні емаль/MDF Cottage 705 зі склопакетом» можна в нашій мережі магазинів.