Популярні

Міжкімнатні двері Luxdoors ПВХ, скло сатин/чорне Відень

Оздоблення
Вид покриття:
ПВХ-плівка
Покриття:
Renolit (Німеччина)
Колір:
білий матовий
Декор:
засклення
Засклення:
сатин, чорне
Основні характеристики
Бренд:
Luxdoors
Модель:
Відень
Серія:
Мегаполіс
Вид:
стандартні
Стиль:
модерн
Тип полотна:
без чверті, збірне
Країна-виробник:
Україна
Гарантія:
1 р
від 3320 грн
 3500 грн 
Ціна за дверне полотно. В ціну не враховані коробка, лиштва, замок, петлі та дверна ручка, бо вона залежить від товщини стіни і вибраної моделі ручки.

Конструкція полотна

Каркас скріплюється шкантами та стяжними гвинтами на спеціальному обладнанні. Основа каркасу виготовляється з бруса хвойних порід, а всередині MDF вставки чергуються з скляними. Товщина полотна — 37 мм.

Оздоблення

Каркас з наповнювачем обклеєні з обох боків гладкими плитами MDF. Плити кашируються декоративною плівкою, яка імітує природну текстуру і колір цінних порід дерева, зносостійка і дозволяє проводити вологе прибирання. Renolit виготовляється в Німеччині — покриття на основі ПВХ і забезпечує додатковий захист від механічних ушкоджень.

Дверна коробка

Доступна регульована телескопічна коробка (80х32 або 100х32 мм) зі зрощеного по довжині бруса хвойних порід деревини або з MDF-панелі, на вибір. Коробка покривається такою ж декоративною плівкою, як і полотно та комплектується стійким до зносу ущільнювачем. Телескопічні дверні коробки дещо краще виглядають, бо там не використовуються цвяхи і їх легше монтувати.

Деталі

За додаткову плату можна замовити плінтус з таким самим покриттям як і двері.

Розміри

Висота: 200 см.

  • одинарні: 40, 60, 70, 80, 90 (см);

  • двопільні: 2x40, 2x60, 2x70, 2x80, 2x90, 40+60, 40+70, 40+80, 40+90 (см).

Скло «сатин»
Скло «сатин»
Чорне скло
Чорне скло
Телескопічна коробка
Телескопічна коробка
Плінтус
Плінтус
За детальнішою інформацією звертайтесь, будь-ласка, за телефоном вказаним на сторінці Контакти. Купити «Міжкімнатні двері Luxdoors ПВХ, скло сатин/чорне Відень» можна в нашій мережі магазинів.