Двері Булат, Серія: House


House
Гарантія:
1 рік
Країна-виробник:
Україна
Покриття:
Вуличне
Габарити:
950 x 2050 мм.
13500 грн
В ціну входять: дверне полотно, дверна коробка, лиштва, замки, дверна ручка, петлі та нержавіючий поріг.

Конструкція полотна

Товщина металевого листа полотна — 1,2 мм. Каркас дверного полотна виготовлений з профільної труби. Дверне полотно заповнюється мінеральною ватою і покривається фольгованим утеплювачем. Загальна товщина дверного полотна — 90 мм. По периметру полотна встановлений трьохконтурний ущільнювач. Конструкція підсилена десятьма ребрами жорсткості.

Оздоблення

Каркас з наповнювачем та металевим листом з внутрішнього боку обклеєний гладкою плитою MDF (16 мм.), на MDF панелі наноситься 3D малюнок. Плити в залежності від модифікації кашируються декоративною квартирною плівкою або антивандальною термоплівкою Термопал. Ззовні двері покриваються фарбою з імітацією деревини.

Дверна коробка

Каркас дверної коробки виготовлений з гнутого профілю з чвертю (100 мм.; торець коробки зашитий, утеплений) утеплюється мінеральною ватою, товщина профілю — 1,5 мм. Дверна коробка комплектується трьома дверними петлями та трьома антизрізами.

Засклення та кування

За додаткову плату можна замовити склопакет, ковку, патинування та дзеркало з внутрішньої сторони.

Деталі

В комплектацію входять нержавіючий поріг, броненакладка та два замки: верхній — сейфовий «Кале 257», нижній — «Кале 252» під серцевину.

За детальнішою інформацією звертайтесь, будь-ласка, за телефоном вказаним на сторінці Контакти. Купити вхідні броньовані двері Булат серії «House» можна в нашій мережі магазинів.
Петля точена
Петля точена
Антизрізи
Антизрізи
Гнутий профіль
Гнутий профіль
Кале 252
Кале 252
Кале 257
Кале 257