Двері Steelguard, Серія: Antifrost 10


DG-2
Гарантія:
1 рік
Країна-виробник:
Україна
Покриття:
Вуличне
Габарити:
880/960 x 2040 мм.
6750 грн
6070 грн
В ціну входять: дверне полотно, дверна коробка, лиштва, замки, дверна ручка, петлі та вічко.

Конструкція полотна

Товщина металевого листа полотна — 1,0 мм. Каркас дверного полотна виготовлений з профільної труби. Дверне полотно наповнене пінополістиролом. Загальна товщина дверного полотна — 73 мм. По периметру полотна встановлений двоконтурний ущільнювач.

Оздоблення

Каркас з наповнювачем та металевим листом обклеєні з внутрішньої сторони гладкою вологостійкою плитою MDF (10 мм.), на MDF панель наноситься 3D малюнок. Плита каширується вологостійкою термоплівкою Vinorit. Ззовні метал з торованим малюнком покривається порошковою фарбою «Сірий антик».

Дверна коробка

Каркас дверної коробки виготовлений з гнутого профілю з четвертю, товщина профілю — 1,2 мм. Дверна коробка комплектується двома точеними дверними петлями з підшипником (кулька) та двома антизрізами.

Деталі

В комплектацію входять дверна ручка та два замки: основний — циліндровий на 5 кл., додатковий — сувальдний на 5 кл. Колір фурнітури — хром.

За детальнішою інформацією звертайтесь, будь-ласка, за телефоном вказаним на сторінці Контакти. Купити вхідні броньовані двері Steelguard серії «Antifrost 10» можна в нашій мережі магазинів.
Профіль гнутий
Профіль гнутий
Петля точена
Петля точена
Антизрізи
Антизрізи