Двері Steelguard, Серія: Antifrost 20


Termoskin, ззовні

Termoskin, зсередини
Гарантія:
1 рік
Країна-виробник:
Україна
Покриття:
Вуличне
Габарити:
880/960 x 2040 мм.
Модель:
Termoskin, ззовні
12250 грн
11020 грн
В ціну входять: дверне полотно, дверна коробка, лиштва, замки, дверна ручка, петлі та вічко.

Конструкція полотна

Товщина металевого листа полотна — 1,5 мм. Каркас дверного полотна виготовлений з профільної труби. Дверне полотно наповнене пінополіуретаном, ізолоном та корковим листом. Загальна товщина дверного полотна — 83 мм. По периметру полотна встановлений двоконтурний ущільнювач. Конструкція підсилена чотирма ребрами жорсткості. Між внутрішньою і зовнішньою стороною полотна та рами встановлений терморозрив з коркового дерева.

Оздоблення

Каркас з наповнювачем та металевим листом обклеєні з внутрішньої сторони гладкою плитою MDF (12 мм.), на MDF панель наноситься 3D малюнок. Плита каширується вологостійкою термоплівкою Vinorit. Ззовні метал з торованим малюнком покривається порошковою фарбою «Сірий антик». Модель «Remsa» оздоблюється MDF плитами з обох сторін (16/12 мм.).

Дверна коробка

Каркас дверної коробки виготовлений з гнутого профілю з четвертю, товщина профілю — 1,5 мм, рама заповнюється мінеральною ватою. Дверна коробка комплектується двома точеними дверними петлями з підшипником (кулька) та двома антизрізами.

Засклення

Модель «Alfa Glass GO» комплектується склопакетом 100х1400 мм. з фарбованим гартованим склом 200х1600 мм. товщиною 6 мм.

Деталі

В комплектацію входять дверна ручка, нічна засувка, накладка на поріг з нержавіючої сталі та два замки: основний — сувальдний «Kale» на 5 кл., додатковий — сувальдний «Kale» на 5 кл. Колір фурнітури — хром.

За детальнішою інформацією звертайтесь, будь-ласка, за телефоном вказаним на сторінці Контакти. Купити вхідні броньовані двері Steelguard серії «Antifrost 20» можна в нашій мережі магазинів.
Профіль гнутий
Профіль гнутий
Петля точена
Петля точена
Антизрізи
Антизрізи