Двері Steelguard, Серія: Forza


DM-6

Morze, ззовні

Morze, зсередини
Гарантія:
1 рік
Країна-виробник:
Україна
Покриття:
Квартирне
Габарити:
860/960 x 2040 мм.
Модель:
DM-6
5700 грн
5130 грн
В ціну входять: дверне полотно, дверна коробка, лиштва, замки, дверна ручка, петлі та вічко.

Конструкція полотна

Товщина металевого листа полотна — 1,0 мм. Каркас дверного полотна виготовлений з профільної труби. Дверне полотно наповнене мінеральною ватою. Загальна товщина дверного полотна — 63 мм. По периметру полотна встановлений двоконтурний ущільнювач.

Оздоблення

Каркас з наповнювачем та металевим листом обклеєні з двох боків гладкими вологостійкими плитами MDF (8 мм.), на MDF панелі наноситься 3D малюнок. Плити кашируються або антивандальною термоплівкою Vinorit з вставками з алюмінієвого композиту (Morze) або декоративною ПВХ плівкою для квартир (DM-6). 

Дверна коробка

Каркас дверної коробки виготовлений з гнутого профілю з четвертю, товщина профілю — 1,0 мм, рама заповнюється мінеральною ватою. Дверна коробка комплектується двома точеними дверними петлями з підшипником (кулька) та двома антизрізами.

Деталі

В комплектацію входять дверна ручка та два замки: верхній — сувальдний «Avers R35-S8», нижній — циліндровий «Apex 2800».

За детальнішою інформацією звертайтесь, будь-ласка, за телефоном вказаним на сторінці Контакти. Купити вхідні броньовані двері Steelguard серії «Forza» можна в нашій мережі магазинів.
Профіль гнутий
Профіль гнутий
Петля точена
Петля точена
Антизрізи
Антизрізи