Популярні

Двері Steelguard, Серія: Maxima


S-18

Termoscreen, ззовні

Termoscreen, зсередини

Manhattan Grey Light, ззовні

Manhattan Grey Light, зсередини

AV-1, ззовні

AV-1, зсередини

Milano, ззовні

Milano, зсередини

Milano, зсередини

Luxor, ззовні

Luxor, зсередини
Гарантія:
1 рік
Країна-виробник:
Україна
Покриття:
Вуличне
Габарити:
880/960 x 2050 мм.
Модель:
S-18
14100 грн
12690 грн
В ціну входять: дверне полотно, дверна коробка, лиштва, замки, дверна ручка, петлі, вічко та нержавіючий поріг.

Конструкція полотна

Товщина металевого листа полотна — 1,5 мм. Каркас дверного полотна виготовлений з профільної труби. Дверне полотно і рама заповнені мінеральною ватою. Загальна товщина дверного полотна — 110,5 мм, в залежності від моделі. По периметру полотна встановлений трьох контурний ущільнювач.

Оздоблення

Каркас з наповнювачем та металевим листом обклеєні з двох боків гладкими вологостійкими плитами MDF (16 мм.), на MDF панелі наноситься 3D малюнок. Плити кашируються антивандальною термоплівкою Vinorit. Модель «Milano» декорується горизонтальними вставками з білого або чорного матового скла, «Sonora» — декоративні горизонтальні вставки з алюмінієвого композита.

Дверна коробка

Каркас дверної коробки виготовлений з гнутого профілю з четвертю, товщина профілю — 1,5 мм. Дверна коробка комплектується трьома точеними дверними петлями з підшипником та двома антизрізами.

Засклення та кування

Склопакет двох камерний (3 скла). При виготовленні дверного полотна моделі «Manhattan Grey Light» використовується гартоване скло з UV-print, «Vikont Glass» — кована решітка (бронзовий колір).

Деталі

В комплектацію входять дверна ручка, додаткові захисні пластини в районі замків товщиною 1,5 мм, накладка на поріг з нержавіючої сталі та два замки: верхній — сувальдний «Kale», 5 кл; нижній — циліндровий «Kale», 5 кл.

За детальнішою інформацією звертайтесь, будь-ласка, за телефоном вказаним на сторінці Контакти. Купити вхідні броньовані двері Steelguard серії «Maxima» можна в нашій мережі магазинів.
Профіль гнутий
Профіль гнутий
Петля точена
Петля точена
Антизрізи
Антизрізи