Популярні

Двері Steelguard, Серія: Resiste


DO-30

Optima

Optima Glass

Orlando, ззовні

Orlando, зсередини

Balta, ззовні

Balta, зсередини

Cascade

AV 1 Antracyt

AV 1 Antracyt Glass
Гарантія:
1 рік
Країна-виробник:
Україна
Покриття:
Квартирне
Габарити:
860/960 x 2040 мм.
Модель:
DO-30
8800 грн
7920 грн
В ціну входять: дверне полотно, дверна коробка, лиштва, замки, дверна ручка, петлі, вічко та нержавіючий поріг.

Конструкція полотна

Товщина металевого листа полотна — 1,2 мм. Каркас дверного полотна виготовлений з профільної труби. Дверне полотно і рама заповнені мінеральною ватою. Загальна товщина дверного полотна — 81 мм. По периметру полотна встановлений двоконтурний ущільнювач. Конструкція підсилена чотирма ребрами жорсткості.

Оздоблення

Каркас з наповнювачем та металевим листом обклеєні з обох боків гладкими вологостійкими плитами MDF (10/16 мм.), на MDF панелі наноситься 3D малюнок. Плити кашируються антивандальною термоплівкою Vinorit з нанесенням патини.

Дверна коробка

Каркас дверної коробки виготовлений з гнутого профілю з четвертю, товщина профілю — 1,5 мм. Дверна коробка комплектується двома точеними дверними петлями з підшипником та двома антизрізами.

Засклення та кування

При виготовленні дверного полотна моделі «Sangria 157», використовується 68 мм. двох камерний (3 скла) склопакет з дзеркальним тонуванням, кована решітка покривається фарбою бронзового кольору.

Деталі

В комплектацію входять дверна ручка, нержавіючий поріг та два замки: верхній — сувальдний «Kale», 5 кл; нижній — циліндровий «Kale».

За детальнішою інформацією звертайтесь, будь-ласка, за телефоном вказаним на сторінці Контакти. Купити вхідні броньовані двері Steelguard серії «Resiste» можна в нашій мережі магазинів.
Профіль гнутий
Профіль гнутий
Петля точена
Петля точена
Securemme 2029
Securemme 2029
Антизрізи
Антизрізи