Двері Steelguard, Серія: Risola


DO-18

Vesta, ззовні

Vesta, зсередини

Bella
Гарантія:
1 рік
Країна-виробник:
Україна
Покриття:
Квартирне
Габарити:
860/960 x 2040 мм.
Модель:
DO-18
6450 грн
5800 грн
В ціну входять: дверне полотно, дверна коробка, лиштва, замки, дверна ручка, петлі, вічко та нержавіючий поріг.

Конструкція полотна

Товщина металевого листа полотна — 1,0 мм. Каркас дверного полотна виготовлений з профільної труби. Дверне полотно наповнене мінеральною ватою. Загальна товщина дверного полотна — 70 мм. По периметру полотна встановлений двоконтурний ущільнювач.

Оздоблення

Каркас з наповнювачем та металевим листом обклеєні з двох боків гладкими вологостійкими плитами MDF (10 мм.), на MDF панелі наноситься 3D малюнок. Плити кашируються декоративною ПВХ плівкою для квартир. 

Дверна коробка

Каркас дверної коробки виготовлений з гнутого профілю з четвертю, товщина профілю — 1,2 мм, рама заповнюється мінеральною ватою. Дверна коробка комплектується двома точеними дверними петлями з підшипником (кулька) та двома антизрізами.

Деталі

В комплектацію входять дверна ручка та два замки: верхній — сувальдний «Kale», 4 кл; нижній — циліндровий «Kale», в комплекті циліндр К/Т з 5 кл.

За детальнішою інформацією звертайтесь, будь-ласка, за телефоном вказаним на сторінці Контакти. Купити вхідні броньовані двері Steelguard серії «Risola» можна в нашій мережі магазинів.
Профіль гнутий
Профіль гнутий
Петля точена
Петля точена
Антизрізи
Антизрізи