Двері Steelguard, Серія: Solid


Rizor, ззовні

Rizor, зсередини

Barca, ззовні

Barca, зсередини
Гарантія:
1 рік
Країна-виробник:
Україна
Покриття:
Квартирне
Габарити:
880/960 x 2050 мм.
Модель:
Rizor, ззовні
16750 грн
15070 грн
В ціну входять: дверне полотно, дверна коробка, лиштва, замки, дверна ручка, петлі, вічко та нержавіючий поріг.

Конструкція полотна

Товщина металевого листа полотна — 1,5 мм. Каркас дверного полотна виготовлений з профільної труби. Дверне полотно наповнене мінеральною ватою. Загальна товщина дверного полотна — 102 мм. По периметру полотна встановлений трьох контурний ущільнювач. Конструкція підсилена чотирма ребрами жорсткості.

Оздоблення

Каркас з наповнювачем та металевим листом обклеєні з двох боків гладкими вологостійкими плитами MDF (12 мм.), на MDF панелі наноситься 3D малюнок. Плити кашируються антивандальною термоплівкою Vinorit (Domino, Fort, Sten) або декоративною плівкою для квартир (Rizor, Barca).

Дверна коробка

Каркас дверної коробки виготовлений з гнутого профілю з четвертю, товщина профілю — 1,5 мм, рама заповнюється мінеральною ватою. Дверна коробка комплектується трьома точеними дверними петлями з підшипником та чотирма антизрізами.

Засклення

В моделі «Sten» з внутрішньої сторони встановлене тоноване дзеркало.

Деталі

В комплектацію входять дверна ручка, нічна засувка, накладка на поріг з нержавіючої сталі, нержавіючий поріг та двосистемний замок «Iseo». В районі замка встановлена захисна пластина товщиною 1,5 мм.

За детальнішою інформацією звертайтесь, будь-ласка, за телефоном вказаним на сторінці Контакти. Купити вхідні броньовані двері Steelguard серії «Solid» можна в нашій мережі магазинів.
Профіль гнутий
Профіль гнутий
Петля точена
Петля точена
Антизрізи
Антизрізи