Двері Steelguard, Серія: Vela


Sangria Big

Sangria Big Glass

Optima Big

Optima Big Glass
Гарантія:
1 рік
Країна-виробник:
Україна
Покриття:
Вуличне
Габарити:
1200 x 2040 мм.
Модель:
Sangria Big
14150 грн
12730 грн
В ціну входять: дверне полотно, дверна коробка, лиштва, замки, дверна ручка, петлі та вічко.

Конструкція полотна

Товщина металевого листа полотна — 1,2 мм. Каркас дверного полотна виготовлений з профільної труби. Дверне полотно наповнене мінеральною ватою. Загальна товщина дверного полотна — 73 мм. По периметру полотна встановлений двоконтурний ущільнювач. Конструкція підсилена чотирма ребрами жорсткості.

Оздоблення

Каркас з наповнювачем та металевим листом обклеєні з двох боків гладкими вологостійкими плитами MDF (16/10 мм.), на MDF панелі наноситься 3D малюнок. Плити кашируються антивандальною термоплівкою Vinorit з нанесенням патини.

Дверна коробка

Каркас дверної коробки виготовлений з гнутого профілю з четвертю, товщина профілю — 1,2 мм, рама заповнюється мінеральною ватою. Дверна коробка комплектується чотирма точеними дверними петлями з підшипником та чотирма антизрізами.

Засклення та кування

При виготовленні дверного полотна моделей «Sangria Big Glass» та «Optima Big Glass» використовується двох камерний (3 скла) склопакет і кована решітка (бронзовий колір).

Деталі

В комплектацію входять дверна ручка та два замки: верхній — сувальдний «Kale», 5 кл; нижній — циліндровий «Kale», 5 кл.

За детальнішою інформацією звертайтесь, будь-ласка, за телефоном вказаним на сторінці Контакти. Купити вхідні броньовані двері Steelguard серії «Vela» можна в нашій мережі магазинів.
Профіль гнутий
Профіль гнутий
Петля точена
Петля точена
Антизрізи
Антизрізи