Суперціна

Міжкімнатні двері Брама УФ-фарба глухі 7.01

Основні характеристики
Бренд:
Брама
Вид:
звичайні
Гарантія:
3 р
Країна-виробник:
Україна
Модель:
7.01
Серія:
7
Стиль:
модерн, мінімалізм
Тип полотна:
без чверті, щитове
Оздоблення
Вид покриття:
емаль
Декор:
немає
Засклення:
глухі
Колір:
білий
Покриття:
УФ-стійка фарба
3600 грн
 4290 грн 
Ціна за дверне полотно. В ціну не враховані коробка, лиштва, замок, петлі та дверна ручка, бо вона залежить від товщини стіни і вибраної моделі ручки.

Конструкція полотна

Двері без чверті. Каркас виготовляється з бруса хвойний порід, зрощеного по всій довжині.

Оздоблення

Каркас дверного полотна обклеєний з двох сторін плитами HDF. Ззовні і зсередини двері покриваються УФ-стійкою білою фарбою.

Дверна коробка

Доступні стандартна дверна коробка, а також регульована коробка «Брама Профі». Про переваги «Брама Профі» ви можете прочитати на сторінці Переваги «Брама Профі». Стандартна 80 мм дверна коробка виготовляється зі зрощеного по довжині бруса хвойних порід деревини або МДФ-плити. Дверна коробка комплектується петлями, запірною планкою замка та стійким до зносу ущільнювачем.

Лиштва

У конструкцію коробки «Брама Профі» входить лиштва з обох сторін. Стандартна 80 мм дверна коробка використовується з 70 мм лиштвою та добірним елементом шириною 100 мм.

Деталі

За додаткову плату доступні замки «AGB Mediana Polaris»(магнітний) або «Evolution» (безшумний), а також петлі прихованого монтажу «Cemom» або петлі накладні «RDA Eurocento».

Моделі

  • одинарні: 60, 70, 80, 90 (см);

  • півторачні: 40+60, 40+70, 40+80, 40+90 (см);

  • двопільні: 2x60, 2x70, 2x80, 2x90 (см).

Натуральне дерево
Натуральне дерево
Сотовий наповнювач
Сотовий наповнювач
За детальнішою інформацією звертайтесь, будь-ласка, за телефоном вказаним на сторінці Контакти. Купити «Міжкімнатні двері Брама УФ-фарба глухі 7.01» можна в нашій мережі магазинів.