Міжкімнатні двері Брама ПВХ глухі 15.11

Оздоблення
Вид покриття:
ПВХ-плівка
Покриття:
Екоцел
Колір:
акація сіра, береза, білий гладкий, ясен альпійський
Декор:
молдинг
Засклення:
глухі
Основні характеристики
Бренд:
Брама
Модель:
15.11
Серія:
15
Вид:
стандартні
Стиль:
мінімалізм
Тип полотна:
з чвертю, щитове
Країна-виробник:
Україна
Гарантія:
3 р
4550 грн
 4790 грн 
Ціна за дверне полотно, замок, петлі. В ціну не враховані коробка, лиштва та дверна ручка, бо вона залежить від товщини стіни і вибраної моделі ручки.

Конструкція полотна

Каркас виготовляється з бруса хвойний порід, зрощеного по всій довжині. Дверне полотно наповнене стабілізуючим сотовим наповнювачем, за додаткову плату доступний трубчастий ДСП–наповнювач.

Оздоблення

Каркас дверного полотна обклеєний з двох сторін плитами HDF. Плити кашируються декоративною плівкою «Екоцел», що імітує колір та натуральну структуру деревини.

Дверна коробка

Доступні стандартна дверна коробка, а також регульована коробка «Брама Профі». Про переваги «Брама Профі» ви можете прочитати на сторінці Переваги «Брама Профі». Стандартна 80 мм дверна коробка виготовляється зі зрощеного по довжині бруса хвойних порід деревини або МДФ-плити. Дверна коробка комплектується петлями, запірною планкою замка та стійким до зносу ущільнювачем.

Лиштва

У конструкцію коробки «Брама Профі» входить лиштва з обох сторін. Стандартна 80 мм дверна коробка використовується з 70 мм лиштвою та добірним елементом шириною 100 мм.

Деталі

Технічне дверне полотно з четвертю комплектується замком та 2-ма петлями. Колір фурнітури — «Нікель».

Моделі

  • одинарні: 40, 60, 70, 80, 90 (см);

  • півторачні: 40+60, 40+70, 40+80, 40+90 (см);

  • двопільні: 2x60, 2x70, 2x80, 2x90 (см).

Натуральне дерево
Натуральне дерево
Сотовий наповнювач
Сотовий наповнювач
ДСП–наповнювач
ДСП–наповнювач
За детальнішою інформацією звертайтесь, будь-ласка, за телефоном вказаним на сторінці Контакти. Купити «Міжкімнатні двері Брама ПВХ глухі 15.11» можна в нашій мережі магазинів.