Міжкімнатні двері Брама УФ-фарба з фрезеруванням 7.10

Оздоблення
Вид покриття:
емаль
Покриття:
УФ-стійка фарба
Колір:
білий
Декор:
фрезерування
Засклення:
глухі
Основні характеристики
Бренд:
Брама
Модель:
7.10
Серія:
7
Вид:
стандартні
Стиль:
модерн, мінімалізм
Тип полотна:
без чверті, щитове
Країна-виробник:
Україна
Гарантія:
3 р
4740 грн
 4990 грн 
Ціна за дверне полотно. В ціну не враховані коробка, лиштва, замок, петлі та дверна ручка, бо вона залежить від товщини стіни і вибраної моделі ручки.

Конструкція полотна

Двері без чверті. Каркас дверного полотна виготовляється з бруса хвойних порід деревини, а в порожнини монтується кристалізований стільниковий наповнювач.

Оздоблення

Каркас дверного полотна обклеєний з двох сторін плитами HDF з елементами фрезерування. Ззовні і зсередини двері покриваються УФ-стійкою білою фарбою.

Дверна коробка

Доступні стандартна дверна коробка, а також регульована коробка «Брама Профі». Про переваги «Брама Профі» ви можете прочитати на сторінці Переваги «Брама Профі». Стандартна 80 мм дверна коробка виготовляється зі зрощеного по довжині бруса хвойних порід деревини або МДФ-плити. Дверна коробка комплектується петлями, запірною планкою замка та стійким до зносу ущільнювачем.

Лиштва

У конструкцію коробки «Брама Профі» входить лиштва з обох сторін. Стандартна 80 мм дверна коробка використовується з 70 мм лиштвою та добірним елементом шириною 100 мм.

Деталі

За додаткову плату доступні замки «AGB Mediana Polaris»(магнітний) або «Evolution» (безшумний), а також петлі прихованого монтажу «Cemom» або петлі накладні «RDA Eurocento».

Моделі

  • одинарні: 60, 70, 80, 90 (см);

  • півторачні: 40+60, 40+70, 40+80, 40+90 (см);

  • двопільні: 2x60, 2x70, 2x80, 2x90 (см).

Натуральне дерево
Натуральне дерево
Сотовий наповнювач
Сотовий наповнювач
За детальнішою інформацією звертайтесь, будь-ласка, за телефоном вказаним на сторінці Контакти. Купити «Міжкімнатні двері Брама УФ-фарба з фрезеруванням 7.10» можна в нашій мережі магазинів.